Back to Top

شرکت آب طراح معین

نمایندگی رسمی شرکت سوپرپایپ در استان خوزستان

شرکت آب طراح معین فعالیت خود را  از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه  خدمات مهندسی در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان با پشتوانه ۲۰ سال تجربه فعالیت در زمینه تاسیسات و اتکا به تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان ارشد مکانیک و تاسیسات پروژه های  موفق متعددی را در زمینه  تاسیسات به انجام رسانده است.

این مجموعه  از ابتدا فعالیت خود را  با  اخذ  نمایندگی شرکت سوپرپایپ  اینترنشنال اغاز نمود و  بعد از  سپری شدن مدت کوتاهی و  درک این  موضوع که  خلا مجموعه ای متخصص جهت ارائه کامل خدمات به جامعه  محترم مهندسی استان خوزستان  باعث زحمت مشتریان و افت کیفیت در بخش تاسیسات ساختمان گردیده است، با تکمیل کادر مهندسی خود و اخذ نمایندگی بیش از ۱۰ برند معروف در زمینه تاسیسات خدمت رسانی خود را گسترش داد.

در این نوشته به طور اجمالی با زمینهای فعالیت، محصولات و سوابق شرکت آب طراح معین آشنا میشویم.

pics

خط مشی کیفیت شرکت

پیروی از کلیه آیین نامه ها، استانداردها و دستورالعملهای ملی و بین المللی که رعایت آنها در انجام مطالعات و نظارت پروژه ها لازم الاجرا می باشد.

توجه ویژه به نیازها و خواسته های اعلام شده توسط کارفرمایان در طراحی و نظارت بر اجرای پروژه ها

کسب و ارتقا مستمر سطح رضایتمندی کارفرمایان از نحوه ارائه خدمات به آنان

افزایش سطح مهارتهای علمی و فنی کارمندان شرکت از طریق برقراری دوره های آموزشی مرتبط با حرفه و شرکت فعال در سمینارهای تخصصی

صداقت در رفتار و گفتار پرسنل

وظیفه شناسى، نظم، انضباط و فرهنگ کارى

زمینه فعالیت شرکت

فعالیت های شرکت در سه واحد به شرح زیر انجام می شود:

طراحی و خدمات مهندسی

همانطور که مستحضر هستید تاسیسات بعنوان قلب هر ساختمانی  محسوب  می گردد و طراحی صحیح  مطابق با  اصول مهندسی نقش عمده ای در ارتقای کیفیت ساختمان بر عهده دارد. در این شرایط  اخذ  مشاوره از متخصصین، نه تنها  باعث کاهش  هزینه های اضافی  چه در دوره ساخت و  چه در هنگام بهره برداری و افزایش کیفیت ساختمان می گردد بلکه باعث آسودگی خیال و امنیت ساکنین آن مجتمع  خواهد  گردید. شرکت آب طراح معین با در اختیار داشتن مهندسین با تجربه  ارائه گر کلیه خدمات مهندسی از قبیل طراحی نقشه های تاسیسات ساختمان، طراحی موتورخانه، استخر می باشد.

ساخت و تولید تجهیزات و قطعات صنعتی

شرکت آب طراح معین  با در اختیار داشتن کادر اجرایی مجرب و  تجهیز کارگاهی  مجهز، قادر به ساخت انواع  بوستر پمپ های آتشنشانی و  آبرسانی، دستگاه های تصفیه آب RO می باشد.

فروش تجهیزات صنعتی

شرکت آب طراح معین با اخذ نمایندگی و عاملیت مجاز فروش ده ها برند معتبر در زمینه تاسیسات می باشد.


اهداف شرکت

ایجاد معتبرترین مرجع تخصصى طراحى و مشاوره در زمینه  تاسیسات

ارائه محصولات اصلى با بالاترین کیفت

حضور موثر در بازار و دستیابى به سهم قابل قبولى از بازار فروش

ارائه خدمات با بهره گیرى از تکنولوژى هاى نوین و دانش روز دنیا