Back to Top
 

شرکت آذر دما گستر

شرکت آذر دماگستر فعالیت گسترده ی خود را در سال ۱۳۷۵ با شناخت نیازهای منطقه و کشور و با رعایت اصول صحیح مهندسی با بهره گیری از استانداردهای بین المللی اقدام به طراحی انواع دیگ های فولادی آب گرم، آب داغ و بخار نموده است. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنعت و معدن، با اخذ انواع گواهینامه های کاربرد علامت استاندارد اجباری بر روی محصولات خود بر مبنای استاندارد  ISIRI 7911 و ISIRI 4231 و با استفاده از آخرین فناوری های موجود اقدام به طراحی، تولید و عرضه محصولات خود کرده است. شرکت آذر دما گستر فعالیت های خود در طراحی و ساخت و تولید انواع دیگ ها و منابع مورد نیاز برای نفت و گاز، پتروشیمی و شرکت های وابسته مطابق با استانداردهای جهانی توسعه داده است و دیگ های مورد نیاز را با مواد مختلفی همچون فولادهای کربنی و آلیاژی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. در راستای پیشرفت چشمگیر و تلاش روز افزون کارکنان و مهندسان کوشا، اقدام به طراحی و ساخت انواع اتوکلاو صنعتی و بلوک های سبک (ACC)، تجهیزات جانبی موتورخانه، مخازن و منابع تحت فشار از قبیل دی اریتور، فیلتر شنی، سختی گیر، منبع کوئل دار و …….. نموده است. این شرکت همواره به کسب رضایت مشتری اهمیت داده و خط مشی خود را بر اساس رعایت و حمایت از حقوق مشتریان قرار داده است بطوریکه مشتریان می توانند سال های متمادی به داشتن محصولات آذر دما گستر متکی باشند. شرکت آذر دما گستر با بهره گیری از ماشین آلات تخصصی مطابق با تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای بین المللی به شماره B.S.2790 و E.N.12953 اقدام به طراحی انواع دیگ های فولادی آبگرم، آبداغ و بخار نموده است. این مجموعه در راستای تحقق بخشیدن به نیازمندیهای تلویحی و تصریحی مشتریان و جهت رعایت الزامات قانونی اقدام به اخذ استانداردها نموده است. در این جهت برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و تامین خواسته های مشتریان و نیز رعایت مسائل قانونی و حفظ محیط زیست از آلودگی های احتمالی، سیستم های خود را به گونه ای طراحی نموده است که در طراحی و تولید محصولات، کلیه قوانین و مقررات مربوط به کیفیت محصول، مسائل ایمنی محصول و کاربران و نیز جمبه های زیست محیطی استفاده شده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته، از جمله برش پلاسمای CNC، با تلرانس ۰٫۱ میلیمتر، دستگاه نورد چهار غلطکه CNC ایتالیایی و دستگاه های جوش اتوماتیک زیر پودری با ظرفیت روزانه ۲۰۰۰ متر و جوش دور لوله و میزهای پوزیشنر و میزهای گرداننده والس اتوماتیک و سیستم تست سرد توسط پمپ های اتوماتیک تحت فشار می باشد.

جوشکاری های دستی نیز در برخی موارد با استفاده از الکترودهای پیش گرم شده و استاندارد توسط جوشکاران دارای گواهینامه بر اساس دستورالعمل WPS و POR است

شرکت آذر دما گستر با اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن کشور، با کسب انواع گواهینامه های کاربرد علامت استاندارد اجباری بر روی محصولات خود بر مبنای استاندارد ISIRI7911 و EN12953 و ISIRI4231 و با استفاده از آخرین فناوریهای موجود در این زمینه اقدام به ساخت و عرضه محصولات خود نموده است.

شرکت آذر دما گستر جهت ارتقا سطح کیفیت محصولات خود در سال ۲۰۰۸ موفق  به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2008 از شرکت TUV اتریش گردید.

شرکت آذر دما گستر اولین دارنده نشان استاندارد CE اروپا برای بویلرهای تولیدی جهت صادرات می باشد.